Władze Powiatu Doceniły Mistrzów

Autor

Nagrodzeni z dziedziny kultury :

  • Arkadiusz Kuśmierek
    Pan Arkadiusz jest tancerzem grupy „Taniec Bez Barier”.Od 2012 roku jest wielokrotnym Mistrzem Polski w kategorii combi promotion. Reprezentował Powiat Bełchatowski na wielu konkursach tanecznych zdobywając medale na turniejach tańca w Polsce. Otrzymał Nagrodę Starosty Bełchatowskiego o wartości 2.000 zł za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej.

  • Tomasz Orłowski
    Tomasz jest jest uczniem klasy saksofonu Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Bełchatowie. Umiejętności techniczne i wyjątkowa muzykalność pana Tomasza Orłowskiego zostały docenione na wszystkich konkursach w których brał udział. Otrzymał Nagrodę Starosty Bełchatowskiego o wartości 2.000 zł za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej.

  • Konrad Fiszer

    Pan Konrad Fiszer – utalentowany instrumentalista, (główny instrument – flet) biorący udział w licznych koncertach. Otrzymał Nagrodę Starosty Bełchatowskiego wartości 2.000 zł za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej.

  • Szymon Sobutkowski

    Pan Szymon Sobutkowski – utalentowany instrumentalista, (główny instrument – organy), akompaniator i chórzysta biorący udział w licznych koncertach i festiwalach. Otrzymał Nagrodę Starosty Bełchatowskiego
    o wartości 1500 zł za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej.

  • Mariusz Gosławski

    Pan Mariusz Gosławski – artysta plastyk biorący udział w licznych wydarzeniach kulturalnych w Polsce. Prowadzi warsztaty i prelekcje. Jest wielkim propagatorem kultury japońskiej – docenionym przez Ambasadę Japonii w Polsce. Otrzymał Nagrodę Starosty Bełchatowskiego wartości 1500 zł za działalność na rzecz upowszechniania kultury.

Zawodnicy i trenerzy nagrodzeni Nagrodą za wysokie osiągnięcia w dziedzinie sportowej i szkoleniowej:

  1. Waldemar Stawowczyk – otrzymał nagrodę w wysokości 1.750 złotych za wysokie osiągnięcia w działalności sportowej, w szczególności za zajęcie
    I m w klasie DS2 w Mistrzostwach Europy WSA w psich zaprzęgach;

  2. Marta Mysur otrzymała nagrodę w wysokości 1.750 złotych za wysokie osiągnięcia w działalności sportowej, w szczególności za zajęcie
    I m w Mistrzostwach Europy Seniorów w konkurencji drużynowych technik specjalnych kobiet – taekwondo;

  3. Alina Stasiak – otrzymała nagrodę w wysokości 1.750 złotych za wysokie osiągnięcia w działalności sportowej, w szczególności za zajęcie
    III m w Mistrzostwach Europy Juniorów w kickboxingu w Formule K1-Rules;

  4. Ida Lis otrzymała nagrodę w wysokości 1.750 złotych za wysokie osiągnięcia w działalności sportowej, w szczególności za zajęcie III m
    w Mistrzostwach Świata Juniorek do lat 18 w trójboju siłowym w kategorii 63 kg;

  5. Aleksandra Gaworska otrzymała nagrodę w wysokości 1.750 złotych za wysokie osiągnięcia w działalności sportowej, w szczególności za zajęcie
    III m w Mistrzostwach Świata w Londynie w sztafecie 4x400m kobiet;

  6. Filip Chrosta otrzymał nagrodę w wysokości 1.400 złotych za wysokie osiągnięcia w działalności sportowej, w szczególności za zajęcie
    I m w Mistrzostwach Polski Młodzików w biegu na dystansie 300m ;

  1. Szymon Woźniak otrzymał nagrodę w wysokości 1.400 złotych za wysokie osiągnięcia w działalności sportowej, w szczególności za zajęcie
    II m w Mistrzostwach Polski Juniorów w biegu na dystansie 200m.

  2. Krystian Gortat otrzymał nagrodę w wysokości 1.400 złotych za wysokie osiągnięcia w działalności sportowej, w szczególności za zajęcie III miejsca w Pucharze Europy Taekwondo Seniorów kat. indywidualne układy mężczyzn II dan seniorów;

  3. Magdalena Kulbat otrzymała nagrodę w wysokości 1.400 złotych za wysokie osiągnięcia w działalności sportowej, w szczególności za zajęcie I m w Pucharze Europy Taekwondo – indywidualne walki kobiet w kat. wagowej do 48 kg.;

  4. Maja Matyśkiewicz otrzymała nagrodę w wysokości 700 złotych za wysokie osiągnięcia w działalności sportowej, w szczególności za zajęcie II miejsca w Ogólnopolskim Finale Czwartków Lekkoatletycznych w biegu na dystansie 60m;

  5. Kacper Wośko otrzymał nagrodę w wysokości 700 złotych za wysokie osiągnięcia w działalności sportowej, w szczególności za zajęcie III miejsca
    w Mistrzostwach Polski Młodzików 
    w biegu na dystansie 1000m;

  6. Aleksandra Dawidziak otrzymała nagrodę w wysokości 700 złotych za wysokie osiągnięcia w działalności sportowej, w szczególności za zajęcie II miejsca w Mistrzostwach Polski Młodzików w biegu na dystansie 600m;

  7. Karolina Stępień otrzymała nagrodę w wysokości 700 złotych za wysokie osiągnięcia w działalności sportowej, w szczególności za zajęcie I miejsca w Kryterium Ulicznym w Kolarstwie Szosowym;

  8. Julia Grzelewska otrzymała nagrodę w wysokości 700 złotych za wysokie osiągnięcia w działalności sportowej, w szczególności za zajęcie III miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorów w trójskoku;

  1. Filip Kazimierczak otrzymał nagrodę w wysokości 700 złotych za wysokie osiągnięcia w działalności sportowej, w szczególności za zajęcie II miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorów w zapasach w stylu klasycznym, kat. 84 kg;

  2. Adam Patrzyk otrzymał nagrodę w wysokości 700 złotych za wysokie osiągnięcia w działalności sportowej, w szczególności za zajęcie II miejsca
    w Mistrzostwach Polski Młodzików w w skoku w dal
    ;

  3. Daniel Stępień otrzymał nagrodę w wysokości 700 złotych za wysokie osiągnięcia w działalności sportowej, w szczególności za zajęcie II miejsca
    w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w zapasach 
    w stylu klasycznym kat. 63 kg;

  4. Joanna Osowska otrzymała nagrodę w wysokości 1.400 złotych za wysokie osiągnięcia w działalności sportowej, w szczególności za zajęcie III m w Mistrzostwach Polski Juniorów Taekwondo – indywidualne walki kobiet w kat. wagowej do 65 kg.;

  5. Zuzanna Maciejewska otrzymała nagrodę w wysokości 700 złotych za wysokie osiągnięcia w działalności sportowej, w szczególności za zajęcie III miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych Taekwondo – indywidualne walki kobiet w kat. wagowej do 50 kg.;

  6. Natalia Krześlak otrzymała nagrodę w wysokości 700 złotych za wysokie osiągnięcia w działalności sportowej, w szczególności za zajęcie I miejsca w Finale Pucharu Polski w kolarstwie szosowym;

  7. Patrycja Hałubińska otrzymała nagrodę w wysokości 700 złotych za wysokie osiągnięcia w działalności sportowej, w szczególności za zajęcie III miejsca w Memoriale Stanisława Szozdy;

  8. Mateusz Wojtasik otrzymał nagrodę w wysokości 700 złotych za wysokie osiągnięcia w działalności sportowej, w szczególności za zajęcie II miejsca w Ogólnopolskim Wyścigu Kolarskim – Memoriał Henryka Łasaka w kolarstwie szosowym;

  9. Mateusz Pawlak otrzymał nagrodę w wysokości 500 złotych za wysokie osiągnięcia w działalności sportowej, w szczególności za zajęcie IV miejsca
    w Halowych Mistrzostwach Polski
     U18 w w biegu na dystansie 1000m;

    Nagrody za szczególne osiągnięcia w dziedzinie szkoleniowej w roku 2017 otrzymują ponadto:

  • Łukasz Mantyk Trener LA – otrzymał nagrodę za wysokie osiągnięcia w działalności szkoleniowej w kwocie 500 złotych;

  • Michał Tybora Trener trójbój siłowy– otrzymał nagrodę za wysokie osiągnięcia w działalności szkoleniowej w kwocie 500 złotych;

  • Michał Benben Trener Kick-boxing – otrzymał nagrodę za wysokie osiągnięcia w działalności szkoleniowej w kwocie 500 złotych;

  • Wiktor Karnawalski Trener Taekwondo – otrzymał nagrodę za wysokie osiągnięcia w działalności szkoleniowej w kwocie 500 złotych;

  • Andrzej Olczyk Trener zapasy – otrzymał nagrodę za wysokie osiągnięcia w działalności szkoleniowej w kwocie 500 złotych;

  • Janusz Włastowski Trener zapasy – otrzymał nagrodę za wysokie osiągnięcia w działalności szkoleniowej w kwocie 500 złotych.

Wyróżnienia za szczególne osiągnięcia sportowe w roku 2017 otrzymują:

  1. Dominika Proszaka – wyróżnienie za godne reprezentowanie barw klubu GKS Bełchatów i osiągnięcia w dziedzinie sportowej na rzecz rozwoju
    i upowszechniania sportu na terenie powiatu bełchatowskiego 
    (zapasy styl grecko-rzymski );

  2. Piotra Drygowskiego – wyróżnienie za godne reprezentowanie barw klubu GKS Bełchatów i osiągnięcia w dziedzinie sportowej na rzecz rozwoju
    i upowszechniania sportu na terenie powiatu bełchatowskiego 
    (zapasy styl grecko-rzymski );

  3. Igora Jasińskiego – wyróżnienie za godne reprezentowanie barw klubu GKS Bełchatów i osiągnięcia w dziedzinie sportowej na rzecz rozwoju
    i upowszechniania sportu na terenie powiatu bełchatowskiego 
    (zapasy styl grecko-rzymski );

  4. Nikolę Niepsuj – wyróżnienie za godne reprezentowanie barw klubu
    BTS „AS” Bełchatów i osiągnięcia w dziedzinie sportowej na rzecz rozwoju
    i upowszechniania sportu na terenie powiatu bełchatowskiego 
    ( tenis ziemny )

  5. Jakuba Rzepeckiego – wyróżnienie za godne reprezentowanie barw klubu GKS Bełchatów i osiągnięcia w dziedzinie sportowej na rzecz rozwoju
    i upowszechniania sportu na terenie powiatu bełchatowskiego 
    (zapasy styl grecko-rzymski );

  6. Piotra Klimczyka – wyróżnienie za godne reprezentowanie barw klubu GKS Bełchatów i osiągnięcia w dziedzinie sportowej na rzecz rozwoju
    i upowszechniania sportu na terenie powiatu bełchatowskiego 
    (zapasy styl grecko-rzymski );

  7. Wiktora Majdę – wyróżnienie za godne reprezentowanie barw klubu GKS Bełchatów i osiągnięcia w dziedzinie sportowej na rzecz rozwoju
    i upowszechniania sportu na terenie powiatu bełchatowskiego 
    (zapasy styl grecko-rzymski );

  8. Krystiana Michalskiego – wyróżnienie za godne reprezentowanie barw klubu GKS Bełchatów i osiągnięcia w dziedzinie sportowej na rzecz rozwoju
    i upowszechniania sportu na terenie powiatu bełchatowskiego 
    (zapasy styl grecko-rzymski );

  9. Norberta Kubika – wyróżnienie za godne reprezentowanie barw klubu GKS Bełchatów i osiągnięcia w dziedzinie sportowej na rzecz rozwoju
    i upowszechniania sportu na terenie powiatu bełchatowskiego 
    (zapasy styl grecko-rzymski );

  10. Maję Naturalną – wyróżnienie za godne reprezentowanie barw klubu LSKK Lityński Bełchatów i osiągnięcia w dziedzinie sportowej na rzecz rozwoju
    i upowszechniania sportu na terenie powiatu bełchatowskiego 
    ( kolarstwo szosowe);

  11. Annę Olczyk – wyróżnienie za godne reprezentowanie barw klubu BKL Bełchatów i osiągnięcia w dziedzinie sportowej na rzecz rozwoju
    i upowszechniania sportu na terenie powiatu bełchatowskiego 
    (lekkoatletyka);

  12. Oskara Łuckiego – wyróżnienie za godne reprezentowanie barw klubu BKL Bełchatów i osiągnięcia w dziedzinie sportowej na rzecz rozwoju
    i upowszechniania sportu na terenie powiatu bełchatowskiego 
    (lekkoatletyka).

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie widoczny

Możesz też polubić

Hot News